Zittau/Görlitz Uygulamalı Bilimler Üniversitesi

Kuruluş yılı: 1992

Türü: Uygulamalı Bilimler

Yeri: Hochschule Zittau/Görlitz

Internet sitesi:  http://www.hszg.de/en.html

ZittauGorlitz logo

Zittau/Görlitz Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, harika bir lokasyona sahiptir. Almanya, Çek Cumhuriyeti ve Polonya sınırlarında bulunmaktadır. Üniversitenin amacı, eğitimi eğlenceli hale getirip, gerçek yaşama ve kişisel desteğe odaklanmaktır.

Okul, eğitim ücreti olmadan, ekonomik bir şehirde arkadaş canlısı bir ortamda, şehrin sunduğu sanat tesisleri ve ekipmanlar eşliğinde bölgesel, ulusal ve uluslararası firmalarla tanışma ile etkili eğitim imkanı sağlar. Bu imkanlar öğrencilere harika kariyer seçenekleri sunar. Mezun olan öğrencilerin iş yerlerine yerleştirilme oranı çok yüksektir.

ZittauGorlitz resim

40 tane lisans programı yanında, German Diploma ve Mühendislik, Doğa, Sosyal ve Ekonomi alanında Master seçenekleri sunmaktadır.

Zittau/Görlitz Uygulamalı Bilimler Üniversitesinin uluslararası departmanı, öğrencilere, yurtdışında okuma konusunda ve uluslararası bir çok programda (ERASMUS) yardımcı olmaktadır.

Üniversitede okuyan, 3750 öğrenci bulunmaktadır. Zittau/Görlitz Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, 122 profesör ve 360’ın üzerinde araştırma görevlisiyle en iyi koşullarda eğitim olanakları sağlamaktadır.

Bize ulaşmak ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi takip edinGüncel Haberler
01
02
03
04
Work and Travel
01
Türkiye Maliyetiyle Yurtdışı Üniversite
Yurtdışında üniversite okumak sanılan aksine çok maliyetli değildir. Yurtdışında bir çok farklı ülkede her bütçey... Devamı...