Sponsorumuz CIEE

Work and Travel programının en temel taşlarından birisi  hiç şüphesiz adayların programa dahil olmasına onay veren sponsor kuruluşlardır.  Bu kadar önemli olmasına rağmen katılımcılarının en az önemsedikleri ya da çok az bilgi sahibi oldukları sponsor kuruluşlar hakkında bilmeniz gereken önemli hususlar bulunuyor. Bu özellikle Work and Travel programından ve sizi programa dahil eden  sponsor kuruluştan beklentilerinizi doğru oluşturmanız için gerçekten çok önemli.

Birlikte çalıştığımız sponsorumuz; Council on International Education Exchange kısaca CIEE Amerika’da Work and Travel ile birlikte daha birçok çeşitli programın sponsoru ve Amerikan hükümetine karşı garantörü ve sorumlusu olarak faaliyet gösteren, alanındaki en büyük, güçlü ve kar amacı gütmeyen sivil toplum kuruluşudur.

Sizler daha Amerika’ya gitmeden önce sizlerle irtibata geçen CIEE, Amerika’daki en büyük destekçinizidir. 24 Saat ulaşılma güvencesi, Türkçe destek hattı , müsaitseniz sizleri Amerika’da ziyaret etmeleri, her ay memnuniyetinizi ölçmek için gönderdikleri anketler, online oryantasyonları, düzenledikleri iş fuarları, anlaşmalı iş yerleri, size en yakın lokasyonlarda ücretsiz kültür ekinlikleri düzenlemeleri ve yarım yüzyıla dayanan değişim programları tecrübesiyle alanında gerçekten en etkin ve en güçlü sponsordur. Armada Grandee, CIEE‘nin Türkiye resmi acentesidir.


dünya 
çapında saygın 60 firmayla sıkı bir ilişki içerisinde çalışır, tüm CIEE katılımcıları, kaza,  ani  rahatsızlık, bagaj ve benzeri tüm uluslararası yolculuk eden kişilerin gereksinimini ve risklerini  kapsayacak  şekilde sigortalanır, Aetna® sağlık ağı aracılığı ve ayrıcalığı ile tüm  ülke çapında hizmet vermektedir.

 

geri2                           iler2

Bize ulaşmak ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi takip edinGüncel Haberler
01
02
03
04
05
Work and Travel
01
her sene daha hızlı dolan work and travel kontenjanlarımızdan erken kayıt olarak yararlanın, iş fuarlarına katılmak, er... Devamı...