Neden Work and Travel?

 

lotos

Eşsiz Bir Program!

Programın kapsamı ve düşük maliyeti ve göze alındığında Summer Work and Travel programı, diğer programlardan birkaç adım önde duruyor. Bu program ile Amerika’da okul açılış ve kapanış tarihlerinize göre 3-4 ay boyunca yasal olarak sezonluk bir işte çalışıp kendi paranızı kazanabilir, kazandığınız parayla dilediğinizce alışveriş yapıp Amerika’nın görülmesi gereken popüler lokasyonlarını dilediğiniz şekilde gezebilirsiniz. Work & Travel Programı ile Amerika’ya gidene kadar yapacağınız masraflar ile Amerika’da turist olarak sadece 10-15 gün süresince kalabilir ya da en fazla 1 aylık bir süre için Amerika’da Dil Okuluna gidebilirsiniz. Work & Travel Programı, Amerika’ya gitmenin en ekonomik ve vize yönünden de en kolay yoludur.

Program süresince edineceğiniz deneyimleri, yaşayacağınız maceraları, çok farklı yaşam stiline sahip onlarca farklı ülkeden insanlarla tanışma şansını, gezme fırsatını yakalayacağınız onlarca lokasyonu, sürekli İngilizce konuşulan bir ortamda pratik yapma imkanını, çok ucuza yapabileceğiniz alışveriş imkanlarını sizlere bu kadar eğlenceli bir şekilde sağlayabilecek başka bir program yok. Gönderdiğimiz ve Türkiye’ye geri gelen öğrencilerimizdeki öz güven artışını görmek yaptığımız işe olan inancımızı her yıl perçinliyor.

 

Hem Para Kazanın Hem de İngilizcenizi Geliştirin!

Work and Travel programı ile ABD’de hem para kazanacak ve masraflarınızı kendiniz karşılayabilecek hem de sahip olduğunuz İngilizceyi aktif olarak en iyi şekilde kullanma fırsatı bulacaksanız. Öğrenilen bir dili geliştirebilmek için o dili etkili biçimde kullanabileceğiniz bir ortamda bulunmak çok önemlidir. Size yurt dışı deneyimi yaşatabilecek diğer programlara nazaran Work and Travel bu fırsatı en düşük maliyetle sunar. ABD’de bir iş yerinde çalışarak paranızı kazanırken İngilizcenizi de kullanmak zorunda kalırsınız. Böylece sahip olduğunuz İngilizceyi pratiğe dökme fırsatına erişirsiniz. Türk eğitim sisteminde bilginin uygulamaya geçirilmesi sadece sınav sistemiyle tatbik edilmektedir. Çevrenizde İngilizce bilen fakat İngilizce konuşamayan birçok tanıdığınız olduğuna eminiz. Okulunuzda ilkokuldan beri öğrenmiş olduğunuz İngilizcenizin sadece sınavları geçmek için olduğunu görüyorsanız ve bu durum sizi rahatsız ediyorsa; Work and Travel programı ile bu eksikliğinizi gidebilirsiniz. 

 

Vize İşlemleri ve Belgeleri Açısından En Rahat Program!

Diğer yurt dışı programlarına oranla, Work and Travel vizesi almak -istenilen nitelikler sağlandığı takdirde- çok daha kolaydır. İstenilen bu özellikler; orta seviyede bir İngilizce konuşma becerisi, akademik ortalamada başarısız olmamak, programın mantığını kavramış olmak ve bir pasaporta sahip olmaktır. Banka hesap bilgileri, niyet mektupları, yurt dışından davetiyeler, finansal gelir belgeleri, devlet dairelerinden alınması gereken dökümanlar, sicil kayıtları J-1 vizesi için gerekli değildir!

geri2                iler2

Bize ulaşmak ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi takip edinGüncel Haberler
01
02
03
04
05
Work and Travel
01
her sene daha hızlı dolan work and travel kontenjanlarımızdan erken kayıt olarak yararlanın, iş fuarlarına katılmak, er... Devamı...