Lazarski Üniversitesi

Kuruluş yılı: 1993

Türü: Özel

Yeri: Varşova, Polonya

Internet sitesi: http://www.lazarski.pl/en/


 

Lazarski Üniversitesi eğitim ve organizasyon başarılarıyla ünlüdür. Kuruluşundan bu yana okul Polonya’da yüksek öğrenim en iyi özel kurumların biri haline gelmiştir. Lazarski Üniversitesi öğrencilerine işletme, hukuk, uluslararası ilişkiler ve kamu yönetimi ve akademik programlarını en iyi şekilde bilimler arası branş eğitimi sunuyor.

Uluslar arası  akademik işbirliği
Lazarski Üniversitesi, 30 ülkeden yaklaşık 260 öğrenciyi  düzenli kurslar ve değişim programları ile hizmet vermektedir. Lazarski Üniversitesi öğretim kurumları ile dünya çapında yaklaşık 60 personel ve öğrenci değişim programlarına katılmaktadır. Öğrencilerine çalışma ve Erasmus programı çerçevesinde yurt dışında çalışmak için bir fırsat sunuyor. Buna ek olarak, Leonardo da Vinci programına katılan, okul mezunlarına yurtdışında staj imkanı sunmaktadır.Lazarski Üniversitesi, başta olmak üzere Amerikan ve Avrupa da ki akademik kurumları ile iş birliği içindedirler. Lazarski Üniversitesi Salzburg Georgetown Üniversitesi, Kentucky Üniversitesi, Wisconsin La Crosse Üniversitesi, Wales Üniversitesi, Uluslararası Hukuk Araştırmaları Merkezi, Roma Amerikan Üniversitesi ve Akademik Üniversiteleri ile yakın ilişki içindedirler. Ortaklıklar, öğretim ve araştırma standartlarını yükseltmek için yardımcı olur. Öğrenciler uluslararası bir ortamda çalışma ve seçkin öğretmenleri ile etkileşim fırsatı yarar.

lazarski

 

Bize ulaşmak ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi takip edinGüncel Haberler
01
02
03
04
Work and Travel
01
Türkiye Maliyetiyle Yurtdışı Üniversite
Yurtdışında üniversite okumak sanılan aksine çok maliyetli değildir. Yurtdışında bir çok farklı ülkede her bütçey... Devamı...