Kozminski Üniversitesi

Kuruluş yılı:1993

Türü: Özel

Şehir: Varşova

İnternet Sitesi: http://www.kozminski.edu.pl/

Kozminski Üniversitesi, 1993 yılında Andrzej Kozminski tarafından kurulmuştur. Özel bir üniversitedir, Orta ve Doğu Avrupa’nın en iyi işletme okuludur. 466 tane öğretim üyesi vardır ve 8500 öğrencisinden 750 tanesi 26 farklı ülkeden, uluslararası öğrencidir. Kozminski Üniversitesi işletme ve finans alanlarında lisans, master ve doktora düzeyinde eğitim vermektedir.  Eğitim dili olarak hem Lehçe hem de İngilizce kullanılmaktadır.

Eğitim; prestijli, araştırma alanlarında tanınmış akademisyenler tarafından verilir. Üniversitedeki profesörlerin en az % 50’si yurtdışından; özellikle İngiltere, Amerika ve Batı Avrupa’dan gelmektedir. Okul bünyesinde iyi donanımlı tesisler, çok rahat derslikler, bilgisayar laboratuvarları, modern kütüphane, kantin, spor salonu ve spor alanları vs. mevcuttur. Kültürel etkinliklerin bol olduğu bir öğrenci hayatı yaşamak isteyenler için çok uygun bir üniversitedir.

 

kozminsky Uni

Bize ulaşmak ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi takip edinGüncel Haberler
01
02
03
04
Work and Travel
01
Türkiye Maliyetiyle Yurtdışı Üniversite
Yurtdışında üniversite okumak sanılan aksine çok maliyetli değildir. Yurtdışında bir çok farklı ülkede her bütçey... Devamı...