Jade Uygulamalı Bilimler Üniversitesi

Kuruluş yılı: 2009

Türü: Uygulamalı Bilimler

Yeri: Wilhelmshaven

Internet sitesi:  http://www.jade-hs.de

Jade Uygulama Logo

Jade Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, dünya çapında İsveç, Amerika, Çin, Avusturalya gibi ülkelerde partner okullar ile ortak çalışmaktadır. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerine uluslararası network sağlamaktadır. Bazı anlaşmalı üniversiteleri öğrencilerine çift diploma seçeneği sunmaktadır.

Jade Uygulamalı Bilimler Üniversitesinin uluslararası öğrencilerine yönelik yaptığı son dönemlerdeki çalışmalarda inanılmaz gelişmeler olmaktadır. Üniversite, öğrencilerin gelecek iş hayatlarına yurtdışında eğitim deneyimi katmaktadır. 2009 yılında kurulmuş olan üniversite, 3 kampüs ve 6 fakülteden oluşmaktadır. Fakülteleri;

  • Mimarlık (Oldenburgh)
  • İnşaat Mühendisliği ve Coğrafya Bilimleri (Oldenburgh)
  • Mühendislik Bilimleri (Wilhelmshaven)
  • Denizcilik İşletmeleri (Elsfleth)
  • İşletme Bilimleri (Wilhelmshaven)
  • Yönetim, Bilgi ve Teknolojileri (Wilhelmshaven)

Jade Uygulama Resim

6700 öğrenci kapasitesi bulunan okulun, 500 tane çalışanı ve 180 tane profesörü bulunmaktadır. 37 Lisans, 10 Master bölüme sahip olan üniversite, 30 farklı ülkeden 90 partner okul ile çalışmaktadır.

Üniversitenin gelecek planları, Enerji, Dizayn, Materyal ve İnşaat, Sağlık, Bilişim Sistemleri, Denizcilik İşletme Teknolojileri ve Ticaret Hareketlilikleri gibi sektörlere çözümler üretmektedir. Ayrıca öğrencilerine sunduğu workshoplar, etkinlikler ve ticaret fuarlarında öğrencilerinin pratik kazanmasını sağlamaktadır.

Bize ulaşmak ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi takip edinGüncel Haberler
01
02
03
04
Work and Travel
01
Türkiye Maliyetiyle Yurtdışı Üniversite
Yurtdışında üniversite okumak sanılan aksine çok maliyetli değildir. Yurtdışında bir çok farklı ülkede her bütçey... Devamı...