İş Fuar Çeşitlerimiz

Armada Grandee olarak sponsorumuz CIEE ile aşağıdaki iş fuarlarını düzenliyoruz:

 

Road Show İş Fuarları:  Road Show fuarı işverenlerin kendilerinin fuara katılmasıyla gerçekleşen fuarlardır. Katılan işverenler eğlence parkı, oteller, fast food zincirleri gibi daha büyük ve köklü işverenlerdir. Bu fuarda işverenler ile yüz yüze görüşecek merak ettiklerinizi sorabilecek ve iş sözleşmenizi karşılıklı olarak imzalayabileceksiniz. Konaklama, saatlik ücret gibi iş detayları doğrudan işvereninizden öğrenebileceksiniz.

Recruit İş Fuarları: Road Show fuarında olduğu gibi bu fuarda da işlerin detaylarını sizlerle online olarak hem de sözlü olarak tanıtacağız. Road Show dan farklı olarak bu fuarda iş verenler ile değil sizlere bu işleri ayarlayan ana sponsorumuz Ciee’nin yetkilileri ile görüşecek ve merak ettiğiniz bütün sorularınızı yetkililere yöneltebileceksiniz. İşin saatlik ücreti, konaklama seçenekleri ve diğer bütün şartları size tanıtılacak ve sözleşmenizi karşılıklı olarak imzalayabileceksiniz.

Virtual İş Fuarları: Bu fuarın yüz yüze yapılan iş fuarlarımızdan tek farkı işverenler veya Ciee yetkilileri ile yüz yüze değil online olarak görüşmeniz olacaktır. Sizler için ofislerimizi mülakata hazır hale getirecek ve nezih bir ortamda iş mülakatı yapmanızı sağlayacağız. Dilerseniz görüşmenizi kendi yaşadığınız yerde de gerçekleştirebilirsiniz. Online mülakattan önce diğer fuarlarımızda olduğu gibi işin detayları online olarak ve sözlü olarak size tanıtılacaktır. Merak ettiğiniz bütün sorularınızı tamamen sohbet ortamında işvereninize iletebileceksiniz. 21.yüzyılda yaşadığımıza göre teknolojinin bu basit nimetlerinden hem sizleri hem de işverenlerimizi faydalandırmak sorumluluklarımız arasındadır.  Mülakat sonrasında işe kabul edilen öğrencilerimiz iş sözleşmelerini hemen imzalayabilirler.

 

Roadshow Fuarımızı örnek olarak inceleyebilirsiniz.

Eğer sizde sorunsuz ve huzur dolu bir Work and Travel deneyimi yaşamak istiyorsanız deneyimimizle sizlere yol göstermeye hazırız. Biz markamıza, kalitemize ve referanslarımıza güveniyoruz eğer sizde bu deneyimi yaşayacak özgüvene sahipseniz lütfen bizimle iletişime geçin veya bilgi istek formu doldurun.

Bize ulaşmak ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi takip edinGüncel Haberler
01
02
03
04
05
Work and Travel
01
her sene daha hızlı dolan work and travel kontenjanlarımızdan erken kayıt olarak yararlanın, iş fuarlarına katılmak, er... Devamı...