İngiltere’de İngilizce Hazırlık Eğitimi

Armada Grandee, İngilizce Hazırlık Eğitiminizi Başarı Öyküsüne Dönüştürüyor!

İngilizce hazırlık eğitimi, yurtdışında okuyacak olan öğrencilerin eğitim süreçlerini, motivasyon, performans ve başarılarını doğrudan etkileyecek olan çok hayati bir dönemdir. Bu süreçte öğrenci eğitim yaşamı boyunca aktif biçimde kullanmak zorunda kalacağı İngilizce dilini öğrenmek ve üniversiteye hazırlanmak zorundadır. Bu sebeple yurtdışında üniversite okuyacak olan öğrencilerin, İngilizce öğrenme süreçlerini, bu dilin anadil olarak konuşulduğu bir ortamda geçirmeleri çok önemlidir.

İngiltere’de bir üniversiteye doğrudan başlayabilmek için yeterli İngilizceye sahip olmayan öğrencilerimiz, bir üniversiteden bağımsız olarak İngilizce hazırlık eğitimlerini kendilerine sunacağımız bir çok alternatif dil okulu arasından seçerek gerçekleştirebilirler. Armada Grandee’nin anlaşmalı olduğu İngiltere’de seçkin dil okulları, İngiltere’de İngilizce öğrenecek öğrencilere İngilizce hazırlık eğitimi veren ve bu öğrencilerin gidecekleri üniversitede eğitimlerine başlayıp, sorunsuz biçimde okuyabilmelerini amaçlayan dil okullarıdır.

İngiltere’de İngilizce hazırlık programına katılacak olan öğrencilerimize aşağıdaki 2 şekilde üniversite yerleştirme hizmeti veriyoruz; (öğrenci bu 2 seçenekten istediğini seçebilir)

1- Öğrenci Türkiye’de iken İngilizce hazırlık eğitimi alacağı dil okulu ile birlikte aynı anda hangi üniversitede lisans eğitimi alacağını belirleyip ilgili üniversiteden şartlı kabul almak

2- Öğrenci İngiltere’ye gittikten sonra, İngilizce hazırlık eğitim almaya devam ederken belli bir aşamada hangi üniversitede lisans eğitimi alacağını belirlemek ve üniversiteden kabul alma sürecini başlatmak.

Bize ulaşmak ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi takip edin
Güncel Haberler
01
02
03
04
Work and Travel
01
Türkiye Maliyetiyle Yurtdışı Üniversite
Yurtdışında üniversite okumak sanılan aksine çok maliyetli değildir. Yurtdışında bir çok farklı ülkede her bütçey... Devamı...