Hakkımızda

 

Gelişen ve değişen dünyada; her sene kendini yenileyen ve geliştiren güzel yurdumuz Türkiye’nin bu değişime ayak uydurması ve en önemli özelliği olan genç nüfusumuzun daha iyi eğitim alması; dünyada meydana gelen yenilikleri daha kolay takip edebilmesi için; Armada Grandee olarak ilkemiz Yurtdışı Eğitim alanında iyi bir rehber olmak; yurt dışında eğitim almak isteyen kişileri kariyer hedefleri doğrultusunda bilinçlendirerek bütçelerine en uygun ve kaliteli eğitim kurumlarına yerleştirmektir.

2000 yılında merkezi Ankara’da kurulan firmamız Armada Grandee’nin; 3 büyük ilimiz; İstanbul, Ankara,  İzmir’de ofisleri ve yurdumuzun birçok şehrinde ise hizmet verdiği çözüm ortakları bulunmaktadır.

Firmamız; kalite, bilinç, dürüst ve güven kavramları üzerine inşa ettiği hizmet politikasından ödün vermeden çalışan ve bu anlamda da kendisini yenileyen anlayışından hiçbir zaman taviz vermemiştir. Bu doğrultuda şirketimiz English UK ( Dünyanın Dil Okulları konusunda en büyük ve köklü kuruluşların öncüsüdür) üyesidir.

Armada Grandee, eğitim danışmanlarının yurt dışı eğitimi almış olmalarına ve eğitim sektöründen gelmelerine özenle dikkat etmektedir. Armada Grandee eğitim danışmanları; öğrencilerine yurt dışında bulundukları süre boyunca destek vermeyi ve kendilerinden talep edildiği sürece tüm ihtiyaç ve sorunları ile ilgilenmeyi temel prensip edinmişlerdir.

Armada Grandee; Başvurularını gerçekleştirecek olan öğrencilerine önce öğrencilerinin hedefleri doğrultusunda bir tespit çalışması yaptıktan sonra ülke, program ve okul seçimi noktasında gerekli danışmanlığı vermektedir. Seçim yapıldıktan sonra kayıtlarının yapılması, konaklama organizasyonu, sağlık sigortası, ineceği havaalanında okul tarafından karşılanıp konaklayacağı adrese kadar götürülmesi, uçak rezervasyonlarının yapılması gibi tüm hizmetleri vermektedir.

Bize ulaşmak ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi takip edin


Güncel Haberler
Work and Travel
01