Armada Grandee’yi Seçmeniz İçin 10 Neden?

Yurt dışı eğitim sektöründe 18. hizmet yılına giren Armada Grandee’yi seçmeniz için nedenler:

1- Öğrencilerimizin Bize Duydukları Güven

2000 yılında kurulan Armada Grandee, 18. yılına ulaşan hizmet tecrübesi ile sektörde kendisine güven duyulan firmaların arasında yer almaktadır. Armada Grandee, sahip olduğu bu tecrübesi ve hizmet kalitesi ile öğrencilerini programın her aşamasında memnun etmekte, program hakkında doğru bilgilendirerek ve doğru beklentiler oluşturarak başarılı bir program geçirmelerini sağlamaktadır. Ayrıca öğrencilerin haklarını da koruyan şeffaf ve detaylı bir sözleşme ile de öğrencilerin ve velilerin kendilerini daha da güvende hissetmelerine imkan vermektedir.

2- En Büyük Referansımız: Daha Önce Bizimle Giden Tüm Öğrencilerimiz

Armada Grandee, programa daha önce katılan öğrencilerine verdiği doğru, kaliteli ve güvenilir hizmetlerin neticesinde onların referansları ile bugünlere gelme başarısı göstermiştir.

3- Uzman ve Deneyimli Danışman Kadrosu ile İş ve Bölge Seçimi

Armada Grandee’nin danışman kadrosu, programa daha önce katılan, program hakkında yeterince bilgi, tecrübe ve donanıma sahip katılımcılardan oluşmaktadır ve sizin de başarılı bir program geçirmeniz ve memnun kalmanız için, iş ve bölge seçiminiz konusunda, şahsi özelliklerinizi, istek ve beklentilerinizi de dikkate alarak yerleştirme yapmaktadır.

4- Hizmet Altyapısı

Armada Grandee, her yıl artan öğrencilerine daha iyi hizmet verebilmek için yeni yatırımlarla kalite standartlarını, dolayısıyla öğrencilerinin memnuniyet ve güvenini arttıracak kurumsal adımlar atmıştır. Alternatif ofisleri, temsilci ağı, yeterli sayıda uzman danışman kadrosu ve güncel bilgi teknolojileri ile iş yükünü hafifletmiş ve dolayısıyla her bir öğrencisine özel olduklarını hissettirecek kurumsal bir hizmet kalitesi ortaya koymuştur.

5- Teknolojik Yatırımlar

Armada Grandee, aktif takip sağlayan veritabanı ve öğrencilerin bütün işlemlerini online takip ettikleri öğrenci takip sistemi gibi teknolojik altyapısı ile bilgileri daha düzenli hale getirmiş, hem danışmanların hem de öğrencilerin işlerinin hızlandırılması ve kolaylaştırılmasını, her şeyin zamanında yapılmasını ve hiçbir görevin ve olayın göz ardı edilmemesini sağlamıştır.

6- Amerika’daki Faaliyet Gücü

Gerek program öncesinde gerekse program esnasında Amerika’ya ziyaretlerde bulunmak, bu sayede bölgeyi iyi tanımak, yıllardır aynı işverenlerle güvenilir bir ilişki geliştirmek, öğrencilerin ve işverenlerin sorunlarını yerinde görmek; öğrencilerimizin daha düzgün ve beklenen memnuniyet seviyesinde bir program geçirmelerini sağlamanın bir başka, belki de en önemli yoludur. Armada Grandee olarak, kurulduğumuz günden bu yana, bu amaçla yılda birkaç kez belirli sürelerle Amerika’ya ziyaretlerde bulunarak programın sizin için en arzulanan şekilde geçmesini sağlıyoruz.

7- Güçlü ve Büyük bir Sponsor

Armada Grandee, Amerika’nın en güçlü ve en büyük sponsor kuruluşu olan CIEE ile çalışmaktadır. CIEE sayısız işverenleri, her yıl düzenlediği iş fuarları ve Amerika’daki 24 saat kesintisiz danışmanlık hizmetleri ile Amerika’da birçok programın sponsoru ve Amerikan hükümetine karşı garantörü ve sorumlusu olarak 1947 yılından beri faaliyet gösteren, alanındaki en büyük, güçlü ve kar amacı gütmeyen sivil toplum kuruluşudur.

8- CIEE – Armada Grandee İş Birliği ile Gerçekleştirilecek İş Fuarlarında İşe Yerleşin

Her yıl olduğu gibi bu yıl da program sponsorumuz CIEE işbirliği ile İşe Yerleştirme Fuarları düzenliyoruz. Kasım, Aralık, Ocak, Şubat ve Mart aylarında yapılacak farklı fuarlar aracılığıyla işinize yerleşebilirsiniz. Bu fuarlarda işveren veya CIEE’nin işe almakla yükümlü temsilcileri ile görüşebileceksiniz.

9- Dilerseniz Armada Grandee‘nin kendi işlerine yerleşin

Armada Grandee, Sponsorunun sağladığı işlere ilaveten çok sayıda işi kendisi bulma yetisine sahip sektördeki birkaç firmadan biridir. Bu işleri bulmak için ise, her yıl düzenli olarak Amerika’ya seyahatlerde bulunmaktadır. Bu seyahatler sırasında, bizzat iş yerlerine giderek işverenlerle yüz yüze görüşmekte, işverenler ile iyi, güvenilir ve sürekli bir ilişki oluşturmaktadır. Bu görüşmeler esnasında, yapılacak işin detaylarını ve işverenin öğrenciden beklentilerini öğrenmekte, ayrıca iş mekanını ve işin bulunduğu bölgeyi bizzat yerinde görme imkanı olduğundan öğrenciler bu konuda detaylı bir şekilde bilgilendirilmektedir. Bu durum, Armada Grandee’nin hizmet kalitesinin ve dolayısıyla öğrenci memnuniyetinin artmasına sebep olması bakımından oldukça önemlidir.

10- Konaklama konusunda deneyim

Armada Grandee’nin birçok işvereni, öğrencilerin kalacakları bir konaklama yeri sunmaktadır. İsteyen öğrencilerimiz konaklama sunan bir işveren seçebilirler. Konaklama sunmayan işverenlerimizi seçmek isterseniz, konaklamam yok diye dert edinmeyin. Birçok işverenimize uzun yıllar öğrenci gönderdiğimiz için o bölgede bulunan konaklama alternatifleri arasından sizin için en uygun konaklamayı ayarlama noktasında biz yardımcı oluyoruz.

 

geri2                               iler2

Bize ulaşmak ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi takip edinGüncel Haberler
01
02
03
04
05
Work and Travel
01
her sene daha hızlı dolan work and travel kontenjanlarımızdan erken kayıt olarak yararlanın, iş fuarlarına katılmak, er... Devamı...