Armada Grandee Work and Travel İlkeleri

 

Armada Grandee Kimlerin Başvurusunu Kabul Etmez?
Work and Travel programı sadece gezi ya da para kazanmak olarak görüyorsanız, İngilizceniz yeterli düzeyde değilse, para verip bir iş satın aldığınızı ve istediğiniz zaman istediğiniz biçimde davranabileceğinizi düşünüyorsanız ve hiçbir sorun yaşamadan veya hiçbir güçlükle karşılaşmadan 4 ay süreyle Amerika’da yaşayabileceğinizi düşünüyorsanız Work and Travel programına katılmamalısınız. Armada Grandee’nin en fazla dikkate aldığı konuların başında, öğrencilerin doğru beklentilerle programa katılmaları ve programdan maksimum verim elde edebilmeleridir. Work and Travel programında beklentileriniz ne kadar gerçekçi ve doğru olursa, verim ve memnuniyetiniz o oranda yüksek olacaktır.

Armada Grandee’nin Katılımcıları İşe Yerleştirme Politikası
Armada Grandee, tüm öğrencilerini sadece ABD Dışişleri Bakanlığına bağlı Resmi vize sponsoru kuruluşlar tarafından bulunan, kontrol ve denetimleri bu kuruluşlarca yapılan ve onaylanan iş yerlerine yerleştirmesini sağlar. Tüm Armada Grandee öğrencileri, çalışacak oldukları iş için işveren ya da resmi sponsor kuruluş yetkilisiyle, iş fuarları ya da online mülakat ortamında yüz yüze görüştürülerek, programa en güvenli biçimde katılmaları sağlanır.

Armada Grandee Fiyat Politikası
Armada Grandee Work and Travel programında öğrencilerin en doğru biçimde bilgilendirilmeleri ve işlemlerinin en iyi biçimde yürütülebilmesi için yüksek kalitede hizmet sunmakta, en son teknolojinin imkanlarıyla hizmet vermektedir. Öğrencilerimizin mümkün olan en sorunsuz ve verimli Work and Travel deneyimini yaşayabilmeleri için gereken tüm olanaklar kullanılmakta, gerek Türkiye’de gerekse ABD’de öğrencilerin güvenilirliği ve hizmet kalitesinin korunması için hiçbir masraftan kaçınılmamaktadır. Armada Grandee ticari politikasını ucuzluk ve indirimlerle cazibe yaratmaya çalışmak yerine, kalite ve güvenlik için tercih edilmek üzerine oluşturmaktadır.

Armada Grandee Dürüst Satış Politikası
Armada Grandee vermekte olduğu tüm hizmetleri, hizmet kapsamını, iptal, iade ve tazminat koşullarını sözleşme ile açık bir dille sunmaktadır. Armada Grandee öğrencileri satış sözleşmesinde tüm haklarını ve karşılıklı sorumlulukları net olarak görebilir, bilinçli alışveriş yapabilirler. Ayrıca Armada Grandee, şeffaf ve güvenilir hizmet politikası gereği, programa katılan tüm öğrencilerin, çalışacakları işveren ya da bu işvereni denetleyerek onaylamış olan resmi sponsor kuruluş yetkilisiyle yüzyüze görüşmelerini, bu sayede her iki tarafın da hiçbir şüphe ve soru işaretine yer bırakmaksızın, tam mutabakat içinde anlaşmalarını sağlamaktadır. Armada Grandee ayrıca öğrencilerine Amerika’ya varış öncesinde mutlaka oryantasyon eğitimi vermekte ve içinde hem Türkiye hem de ABD’de ihtiyaç duyabilecekleri her alanda bilgiler veren kapsamlı bir katılımcı rehberi sunmaktadır.

 

geri2                                   iler2

Bize ulaşmak ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi takip edinGüncel Haberler
01
02
03
04
05
Work and Travel
01
her sene daha hızlı dolan work and travel kontenjanlarımızdan erken kayıt olarak yararlanın, iş fuarlarına katılmak, er... Devamı...