Almanca Dil Hazırlık Programı

Almanca dil hazırlık programına, aşağıdaki şehirlerde bulunan dil okullarımızdan bir tanesinde katılabilirsiniz:

Berlin, Frankfurt, Münih, Hamburg

Size bu şehirlerde 2 farklı program sunuyoruz;

– 9 ay,  toplam 1080 ders

– 9 ay, toplam 848 ders

Bu programlardan birisine katılarak ileri düzeyde bir Almanca bilgisine ulaşmak, Almanya’da üniversite eğitimine başlayabilmeniz için gereklidir.

Dil okullarımız aynı zamanda akredite bir TestDAF sınav merkezi olduğundan, hem çok nitelikli bir Almanca eğitimi alacak hem de TestDAF sınavına en iyi biçimde hazırlanıp, kendi dil okulunuzda sınava girebileceksiniz.

Almanca kurs bitiminde TestDAF sınavına gireceksiniz. Bu sınavdan alacağınız not çok önemli olup, üniversiteler öğrencileri bu sınav sonucunda aldıkları notlara göre kabul etmektedir. Alacak olduğunuz Almanca eğitimi, Almanca’ya yeni başlayan bir öğrencinin bu sınavdan yeterli başarıyı sağlaması için yeterli olacak yoğunluk ve içeriğe sahiptir. Başarılı olmak için tek yapanız gereken düzenli ve disiplinli çalışmak , kursunuza istikrarlı biçimde devam etmektir.

Almanca Dil Hazırlık Programına Katılacak Öğrencilerimiz İçin Konaklama İmkanları

İlk yıl Almanca eğitimi alacak olan öğrencilerimiz, dil okulumuzun öğrenci yurtlarında konaklayacaklardır.

Yurtlarda öğrenciler tek kişilik odalarda kalacaklardır. Yurtlarda bay ve bayan öğrenciler için ayrı banyo ve tuvaletler bulunmaktadır.

Her katta bulunan ortak mutfak alanında öğrenciler kendi yemeklerini yapabilmekte, dilerlerse buz dolaplarına saklayabilmektedirler.

Son Güncelleme: 15.07.2014

Bize ulaşmak ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi takip edinGüncel Haberler
01
02
03
04
Work and Travel
01
Türkiye Maliyetiyle Yurtdışı Üniversite
Yurtdışında üniversite okumak sanılan aksine çok maliyetli değildir. Yurtdışında bir çok farklı ülkede her bütçey... Devamı...