Work and Travel Programı 2018 Kayıtlarımız Temmuz Ayında Başladı!

 

Her sene ülkemizden binlerce dünyadan ise on binlerce öğrencinin tercih ettiği Work and Travel Programına Armada Grandee farkı ve ayrıcalığıyla katılmak istiyorsanız, acele etmelisiniz!

2018 senesi Program kayıtlarımız Temmuz ayında başladı. Taleplerin her dönem artması ile kayıtlarımızı her yıl daha erken dönemlerde başlatıyoruz, kontenjanlar her sene çok daha erken doluyor!

 

Peki, programa daha erken bir tarihte kayıt yaptırmanın size sağlayacağı faydalar nelerdir?

-Beklentilerinizi karşılayacak ve size en uygun işi seçme imkanı.
-Vizenizi daha kolay ve sağlıklı alabilme imkanı.
-Uçak biletinizi istediğiniz tarihe ve daha ucuza alabilme imkanı.
-Dünyanın en büyük ve köklü program sponsoru CIEE’nin iş fuarlarına katılarak işverenlerle yüz yüze görüşerek iş seçme imkanı.

Eğer siz de Armada Grandee ile tanışmak ve unutamayacağınız bir Work and Travel deneyimi  yaşamak istiyorsanız ilk adımı atmakta daha fazla gecikmeyin. Work and Trave risklerle dolu ve sonunda pişmanlık yaşanacak bir deneyim değildir. Aksine dolu dolu bir yaz geçirmek isteyen, maceraya açık, sorumluluk duygusuna sahip  öğrencilere hitap eden bir kültürel değişim programıdır.  Biz markamıza, kalitemize ve referanslarımıza güveniyoruz eğer sizde bu deneyimi yaşayacak özgüvene sahipseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İlk adımı hemen şimdi atmaya ne dersiniz?  Başlangıç için; bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır: bilgi-istek formu doldurmak için lütfen tıklayın.

 

Kısa bir Work and Travel turuna ne dersiniz?

 

geri2                                      iler2

Bize ulaşmak ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi takip edinGüncel Haberler
01
02
03
04
05
Work and Travel
01
her sene daha hızlı dolan work and travel kontenjanlarımızdan erken kayıt olarak yararlanın, iş fuarlarına katılmak, er... Devamı...