İş Fuarlarımız!

anigif

Her sene olduğu gibi bu sene de sponsorumuz Ciee ve Armada Grandee iş birliği ile sizlere kaçırılmaması gereken iş fuarları  sunacağız.  Bu iş fuarlarında Amerikalı işverenler  veya temsilcileri ile görüşme imkanı bulabilir ve aklınıza taıkılanları sorabilirsiniz.

Bu güne kadar başarıyla gerçekleştirdiğimiz onlarca işe yerleştirme organizasyonunda bu sene siz de katılımcı olabilirsiniz. Fuar tarihlerimizi ve gelecek işleri en kısa zamanda sizlere duyuracağız. İş yerleşimi, iş kolları, lokasyonlar, saatlik ücretler, konaklama şartları gibi konularda merak  ettiğiniz tüm konularda bize ulaşabilirsiniz.  Dilerseniz sorunuzu bilgi istek formu doldurarak sorun, biz size ulaşalım!

Aşağıda​ 2017 yılında gelen bazı işleri görebilirsiniz. ​İşleri incelemek için videoyu mutlaka izleyin. ​https://youtu.be/iZ1dg2tr4Vs

2017 Virtual Recruit

2017 Virtual Roadshow

Unutmayın, hangi ilde, hangi üniversitede okuduğunuz mühim değil. Her sene Türkiye’nin farklı onlarca üniversitesinden farklı yüzlerce öğrenci ile çalışıyoruz.  Kaydınızı online olarak yaptırabilir, işlemlerinizi online olarak takip edebilir ve dilediğiniz iş fuarına katılabilirsiniz. Kayıt işlemlerinizi başlatabilmek için size ulaşabileceğimiz bilgilerinizi bize ulaştırmanız yeterli. Tam şu anda,  siz de hayatınızdaki en büyük macereya  ilk adımı atabilirsiniz!

 

Bize ulaşmak ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi takip edinGüncel Haberler
01
02
03
04
05
Work and Travel
01
her sene daha hızlı dolan work and travel kontenjanlarımızdan erken kayıt olarak yararlanın, iş fuarlarına katılmak, er... Devamı...